English version

Медичний туризм

 

 

Трускавець - один з найвідоміших прикарпатських курортів України. Сюди на реабілітацію приїжджають люди звідусіль. І не дарма. Адже тут чисте гірське повітря, унікальні мінеральні води, а мешканці краю - це народ доброї душі.

Ми пропонуємо як комплексне медичне обстеження, так і можливість провести якісне стоматологічне лікування за досить доступними цінами, які при високій якості лікування та високотехнологічному оснащенні кабінету є у декілька разів нижчими від цін ближнього та дальнього зарубіжжя, обласних центрів України та міста Києва. 

В той час, як ви проводите лікування у стоматолога, ви маєте можливість отримати комплексне обстеження та лікування всього організму, скориставшись медичною діагностичною базою курорту. 

 

 

Процес лікування супроводжується цікавим відпочинком, рекреацією, відвідуванням кращих туристичних куточків Західної України.

Вашому швидкому оздоровленню і лікуванню посприяють цілющі джерела мінеральних вод: «Нафтуся», «Марія», «Броніслава», «Софія», «Юзя». Ви швидко позбудитесь застійних явищ у печінці, жовчних і сечових шляхах, невеликих каменів у нирках і жовчному міхурі. Мінеральні води швидко виводять з організму токсичні речовини, в тому числі і радіонукліїди.

Курорт  дає можливість поселення як в недорогих приватних квартирах та садибах, так і в розкішних готелях.

Більше інформація про курорт та можливості поселення читайте на сайті: http://truskavets.ua/

 

 Останній відгук

Контакти

+38 03247 61412 +38 05050 70070

МРЦ "Перлина Прикарпаття” Кабінет №46, вул.С.Бандери,71 м.Трускавець, Львівська обл. 82200, Україна