English version

Дiагностика

ДІАГНОСТИКА

  Діагностика ротової порожнини є важливою частиною успішного стоматологічного лікування. Для діагностики використовуються різні методи.
  Ми користуємось цифровою рентгенівською апаратурою останнього покоління. Вона забезпечує миттєве отримання зображення, мінімальне опромінювання, виключає процес "проявки", вивід зображення на монітор, зберігання файлу зображення на комп’ютері.
  Висока якість знімку дозволяє бачити найменші зміни у структурі зуба, це дозволяє провести чіткий діагноз, проконтролювати виконану нами роботу. Цифрове зображення можна подивитися у різному кольорі, на різному рівні контрастності, а самі діагностичні дані можна передати через засоби Інтернет. Процедура діагностики абсолютно безпечна для пацієнта, оскільки опромінювання є на 90% менше, ніж у рентгенівській апаратурі старого зразку. Інформація кожного зуба заноситься в особисту карту клієнта і зберігається в архіві. Попередньо отриману інформацію із архіву можна витягнути і співставити. Лікування для пацієнта стає повністю прозорим.Функціональна діагностика зубощелепової системи проводиться з допомогою артикулятора і лицевої дуги. В більшості випадків доводиться знімати діагностичні відбитки. Далі виставляти отримані результати моделі до спеціального прибору, артикулятор (артикулятор у стоматології - запорука якісної ортопедичної роботи).
  У ньому вже проводиться індивідуальне, для даного пацієнту дослідження, виконувати майбутню роботу у воску та демонструвати її пацієнту.
  Діагностичні моделі широко застосовуються при плануванні ортодонтичного лікування, аналізі фотографії обличчя, розрахунок профільних телерентгенограм голови, що є незамінними у діагностиці зубощелепових патологій.
   Електродіагностика - існує спеціальна апаратура для визначення рівня життєздатності зуба.
  В ендодонтії при лікуванні кореневих каналів використовується електрометричний спосіб визначення робочої довжини (апекслокатор), що дозоляє суттєво скоротити кількість знімків і забезпечити високу якість обробки та обтурації кореневих каналів.

Останній відгук

Контакти

+38 03247 61412 +38 05050 70070

МРЦ "Перлина Прикарпаття” Кабінет №46, вул.С.Бандери,71 м.Трускавець, Львівська обл. 82200, Україна