English version

Ендодонтія

 

ЕНДОДОНТІЯ

або лікування кореневих каналів – один з важливих етапів комплексного стоматологічного лікування, адже тільки здоровий зуб може вірно прослужити своєму власникові десятки років. Більше того, без якісної ендодонтії важко уявити успішне проведення подальших етапів лікування, таких як протезування і реставрація.
Лікування кореневих каналів, як правило, показане при поширенні інфекції з каріозної порожнини зуба в пульпу (нерви і судини усередині зуба), травмах або при лікуванні зуба.

Ознаками, які можуть вказувати на необхідність проведення ендодонтичного лікування, є:

  • біль при надкушуванні;
  • нічні болі в зубі;
  • ниючі болі від термічних подразників, що тривають після припинення впливу подразника;
  • наявність на яснах ходу нориці.

 

З яких етапів складається ендодонтичне лікування?
Індивідуальний підбір анестетика (знеболюючого розчину) і проведення повноцінного знеболення.
Видалення пульпи і продуктів її розпаду.
Механічна і медикаментозна обробка кореневих каналів. Під такою обробкою мається на увазі очищення каналу за допомогою інструментів і хімічних речовин, ефективність яких посилюється шляхом нагріву і ультразвуковими коливаннями.
Пломбування кореневих каналів. Ми використовуємо метод так званої "тривимірної обтурації”, коли під сильним тиском розігріта термопластична маса вводиться в підготовлений кореневий канал, герметично закриваючи його. Пломбування проводиться приладами System B і Obtura.
Залежно від клінічної ситуації, лікування проводиться як за одне відвідування, так і впродовж декількох прийомів. Впродовж місяця після ендодонтичного лікування зуб необхідно покрити коронкою або відновити реставрацією.
Після лікування кореневих каналів потрібне диспансерне спостереження за зубом, тобто рентгенологічний контроль через 1 рік та 4 роки.
Якісно виконане ендодонтичне лікування дозволяє зберегти зуб.

Переваги мікроскопу в ендодонтичному лікуванні:
1. Підвищує відсоток успіху та прогнозованість лікування за рахунок багатократного збільшення та яскравого освітлення.
2. Полегшує виявлення і проходження склерозованих каналів, забезпечує можливість подолання блокувань в каналі, дозволяє видалити уламки інструментів, полегшує виявлення прихованих тріщин, знаходження пропущених і не пролікованих раніше каналів.
3. З мікроскопом розширюються можливості для проведення мінімально інвазивних втручань, що, в свою чергу, дозволяє максимально зберегти структуру зуба.
4. Після виконання лікування ми можемо продемонструвати пацієнтові всі етапи лікування на фотографіях.

 

       

Останній відгук

Контакти

+38 03247 61412 +38 05050 70070

МРЦ "Перлина Прикарпаття” Кабінет №46, вул.С.Бандери,71 м.Трускавець, Львівська обл. 82200, Україна