English version

Протезування

ПРОТЕЗУВАННЯ

  Люди, як правило, до останнього відкладають візит до стоматолога. В результаті зуби руйнуються настільки, що єдиним шляхом залишається - протезування.
Ортопедична стоматологія – розділ стоматології, який займається відновленням цілісності і функції зубощелепової системи шляхом протезування – встановлення коронок або зубних протезів.
  До лікування пацієнта ми підходимо комплексно. Адже всі деформації і дефекти зубного ряду так чи інакше пов'язані із цілим комплексом чинників. Як відомо, при відсутності зуба або ряду зубів порушується жувальна функція, що призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту, деформації обличчя, атрофії м'язів, зміни фонетики (вимови звуків) тощо.
  Більшість стоматологічних втручань проходить після консультації власне лікаря-ортопеда, адже всіх пацієнтів цікавить як будуть виглядати і функціонувати їхні зуби після завершення лікування. Тому перед проведенням маніпуляцій, ми проводимо функціональну діагностику зубощелепової системи, рентгенологічне обстеження, фотодокументацію всіх діагностичних етапів.
  Зібравши усі дані, ми їх детально вивчаємо, аналізуємо, ставимо діагноз і складаємо відповідний план лікування (можливо кілька варіантів, один з яких може обрати сам пацієнт). Радимо, що саме найкраще в тому чи іншому випадку. На сьогоднішній день, завдяки сучасним технологіям і науковому прогресу, ми маємо можливість професійно виконати будь-який вид ортопедичної конструкції - від найбільш простих до максимально складних, естетичних конструкцій (прес-кераміка, циркон, вініри, вкладки, накладки, протезування на індивідуальних цирконієвих абатментах, на сплави благородних металів тощо).
  Зубний протез представляє собою складну конструкцію, яка відновлює втрачений зуб і максимально наближає його до параметрів живого. Головне завдання, яке стоїть перед лікарем-ортопедом – це підбір такої ортопедичної конструкції (коронки, протези), яка не тільки замінить відсутні зуби або тканини зуба, але й робить цю заміну непомітною та зручною для пацієнта.Якість протезування оцінюється кваліфікацією лікаря, зубного техніка та обладнанням кабінету.
  Ми пропонуємо усі види протезування на зубах.
  Детальніше зупинимося на найбільш розповсюджених конструкціях:
  І. Незнімне протезування
  Вініри (штучні керамічні облицювання зубів) – фіксуються на стінку зуба, дозволяють приховати зміни кольору, невеликі повороти і нахили зуба. Їх використовують за умови дефекту фронтальної групи зубів або для поліпшення естетики.
  Вкладки і накладки виготовляються в зуботехнічній лабораторії з кераміки або композиту, після чого фіксуються в порожнині рота на підготовлений зуб та перевершують за естетикою та довговічністю звичайні пломби, особливо при значному руйнуванні коронкової частини зуба.
  Мостоподібні протези, коронки (металокерамічні, цирконієві, прес керамічні тощо) – конструкції, що повністю повторюють анатомічну будову коронки зуба.
  При відсутності великої кількості зубів,або повної їх втрати, пацієнтам виготовляють часткові або повні знімні ортопедичні конструкції (протези). Особливістю такого виду протезування є те, що протези кріпляться на слизовій в місцях відсутності зубів та відновлюють в основному естетику та частково анатомію власних зубів.
  В нашій роботі широко застосовуються елітні матеріали фірми IVOCLARVIVADENT (Ліхтенштейн).Останній відгук

Контакти

+38 03247 61412 +38 05050 70070

МРЦ "Перлина Прикарпаття” Кабінет №46, вул.С.Бандери,71 м.Трускавець, Львівська обл. 82200, Україна